Özlem Öz ve Tayyar Öz Çiftinin Bebeklerine “Güneş Kremini Yiyebilirsin” Dediği Anlara Hayret Edeceksiniz!

Çeşitli iddiaların gündem olmasıyla beraber emniyet güçlerini harekete geçiren Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasından sonra gündem olan bir diğer isim de Özlem ve Tayyar Öz çifti oldu. Daha önce ürettikleri macunların içinden çıkanlarla gündeme bomba gibi düşen ikilinin son görüntüleri tartışma yarattı. En küçük kızları Mira’ya ‘bu güneş kremini yiyebilirsin’ diyen Özlem Öz ve Tayyar Öz’ün o anları tepki çekti.

Şaşalı yaşamlarıyla tepkilerin odağı olan Dilan ve Engin Polat çifti kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanınca gözler diğer fenomenlere çevrildi.

Polat davasını çok yakından takip eden Avukat Feyza Altun “Bu ikisine de bakmamız lazım arkadaşlar” diyerek okları Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz’e çevirmişti.

Güzellik merkezleri bulunan, kısa zaman içerisinde ultra konforlu bir hayata geçiş yapan Öz çifti de hayatlarını sosyal medyanın gözü önünde yaşayan çiftleri arasında.

Binlerce kişinin ‘Dilan Polat’ı taklit ediyor’ yorumlarıyla karşı karşıya kalan Özlem Öz’ün aynı zamanda bir e-ticaret sitesinde dükkanı var.

Son zamanlarda iyice tepkilerin odağı olan Öz ikilisi, hem sosyal medya hesaplarında hem de internet sitelerinde değişiklik ve temizlik yapınca da göze batmaya başladı.

Fenomenlerin korkulu rüyası haline gelen isimlerin başında yer alan Altun, geçtiğimiz haftalarda “Tayyargiller” olarak adlandırdığı çift hakkında yaptığı paylaşımla herkesin ağzını açık bırakmıştı.

Öz ikilisinin üretip çocuklar için diyerek satılan macunun içinden canlı kurt çıkması büyük skandal yaratmıştı.

İkilinin piyasaya sürdüğü ürünlerle ilgili “şaibeli” tartışmaları sürerken yeni bir video ortaya çıktı.

En küçük kızları Mira’ya güneş kremi sürerken paylaşılan videoda Doktor Tayyar Öz’ün, “bu güneş kremini yiyebilirsin demesi” “bu kadar da olmaz!” dedirtti.

“@magazinbak” kanalının paylaşımınına göre, bebeklerininin güneş kremini yemesine müsaade eden Öz çiftine tepki yağdı.

Peki siz “yenilebilir güneş kremi” iddiasına ne diyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir