Red Magic Shadow Blade 2 Gamepad, küresel pazarda satışa çıktı

Red Magic, çin pazarında 9 serisi akıllı telefonlarıyla birlikte Shadow Blade 2 Gamepad’i tanıttı. Şimdi ise bu oyun kolu, Red Magic 9 Pro’nun global piyasaya sürülmesiyle dünya çapında daha geniş bir erişime sahip. Shadow Blade 2, özellikle oyun severlerin dikkatini çekecek nitelikte. Ön yüzünde ALPS, sol joystick, çapraz düğmeler, ekran görüntüsü tuşu, Red Magic düğmesi, sağ ALPS joystick, ABX tuşu ve RT tuşu bulunuyor. Arkasında ise 256 katmanlı değişim sunan hall lineer tetikleyiciler yer alıyor. Bu tetikleyicilerin 0.1mm’den daha az bir tepki süresiyle hassas ve kontrollü olduğu belirtiliyor.

Gamepad, Tip-C bağlantı noktasına sahip ve oyun sırasında sıfır gecikme vadediyor. İki özel arka tetikleyiciye sahip geliştirilmiş bir tutuş tasarımı sunuyor. Tip-C portu, 110-185mm arasındaki akıllı telefon yüksekliklerini destekleyecek şekilde ayarlanabilir.

Red Magic Shadow Blade 2 Gamepad, küresel pazarda satışa çıktı

Böylece bir önceki nesle göre %3.3’lük bir artış sağlanmış oluyor. Ayrıca, oyuncular oyun sırasında cihazlarını şarj etmek için gamepad içindeki şarj portunu kullanabilirler. Gamepad, sol ve sağ gamepad kılıflarının değiştirilebilir olmasıyla da öne çıkıyor.

Ürün, sadece siyah renkte sunulmakta ve şirketin resmi web sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Fiyatlandırma bölgeye göre değişiklik gösteriyor. ABD ve Kanada’da 94.90$, Birleşik Krallık’ta 79.90£, Avrupa’da 94.90€, Singapur’da 129.90 SGD ve Meksika’da 1,969 Meksika Pesosu olarak belirlenmiş. Bu yenilikçi oyun kolu, özellikleri ve uygun fiyatlandırması ile teknoloji ve oyun tutkunlarının beğenisini toplamaya aday görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir