Suudi Arabistan’dan Salah için çılgın teklif

Geçen sezondan bu yana Salah’ı transfer etmek isteyen Araplar mutlu sona çok yakın. Premier Lig’de liderlik koltuğunda outran Liverpool, sezon sonunda Mısırlı yıldızı, Suudi Arabistan ekibi Al Hilal’e 100 milyon euro bonservis karşılığında gönderebilir.

SALAH’IN ALTERNATİFİ RAPHINHA

Salah’ın satılması durumunda ise Liverpool’un alternatifi belli, ancak bu transferde dişli bir rakibi var. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Liverpool, geçen yaz kesinlikle satılık olmadığını belirttiği ve Suudi Arabistan takımlarına yollamadığı Mohamed Salah ile bu yaz yolları ayırabilir. Kırmızılar, transfer için 100 milyon euroyu gözden çıkaran Al Hilal’e yeşil ışık yaktı. Salah’ın takımdan ayrılması durumunda ise alternatifi Barcelona’dan Raphinha olacak. Mali kısıtlamalardan dolayı bütçe yaratmak isteyen Barcelona, Raphinha’nın gidişine sıcak bakıyor.

TOTTENHAM, 70 MİLYON EUROYU GÖZDEN ÇIKARDI

Liverpool’un bu transferde en büyük rakibi ise Tottenham. Raphinha için 70 milyon euro ödemeye hazır olan Tottenham’ın Liverpool denkleme dahil olduktan sonra fiyat yükseltip yükseltmeyeceği merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir